معیارموفقیت

معیارموفقیت

  • 1248 بازدید

فروش معیارموفقیت تمام فعالیتهای شماست، که حاصل طراحی ، تولید ، بسته بندی و تبلیغا ت است

فروش معیارموفقیت تمام فعالیتهای شماست، که حاصل طراحی ، تولید ، بسته بندی و تبلیغا ت است و امروزه از حالت سنتی خود خارج شده و بصورت علمی درآمده است. 
یکی از چالشهای اساسی مراکز تجاری ، هایپرمارکت ها و ...  فروش محصولات و داشتن مشتری دائم ، وفادار
و مصرف کننده است.
در راستای این مهم ;
اولین سوال برای طراح و تجهیز کننده فروشگاه، سیر حرکت مشتری در فضای فروشگاه شماست. از بدو ورود مشتری به فروشگاه، استندها، علائم و نشانگرهای راهنما باید به نحوی طراحی و نصب شده باشند تا مشتری را به مسیری که مد نظر اوست راهنمایی کند. ولی نکته حائز اهمیت آنست که این امر میبایست چنان ماهرانه طراحی شود که اگر مشتری نیاز به خرید سریع از فروشگاه را داشته باشد بتواند محصول مورد نظرشان را براحتی یافته و بردارد.
استفاده از تجهیزات فروشگاهی مناسب ، سطح طراحی بالا و توجه به جزئیات در آن و نمایش صحیح جهت جلب توجه مشتری برای سهولت در پروسه خرید لازم وضروری است که این امر با بهره گیری از مشاوران فنی ،تعبیه راهنمای مناسب بر روی لاین ها و قفسه ها ، بکارگیری درست و بجا از تجهیزات در این قسمتها ، ارائه پیشنهاد های ویژه و کارآمد میتواند باعث ترغیب مشتری به خرید گردد خصوصا برای کالاهای غیر اساسی که مشتری انگیزه اولیه برای خرید آن نداشته است.
ارائه این خدمات میتواند ازیک سو باعث جلب توجه مشتری و سهولت درخرید و از سوی دیگر باعث ترغیب انها برای ماندن هرچه طولانی تر در فروشگاه شود به همین دلیل است که مشتری باتوجه به حس رضایت از خرید ، زمان کافی برای سرکشی به قسمتهای دیگر فروشگاه را می یابد واین امر منجر به خرید اقلامی می شود که در لیست خرید نبوده ، با این حال خریدی لذتبخش را هم تجربه می کند .
آماروتحقیقات نشان میدهد که استفاده بهینه از این متد در یک پروسه زمانی تاثیر قابل توجهی دربالابردن راندمان و روند فروش مجموعه داشته است.
لذا این شرکت با تلفیق ایده های خلاقانه و تکنولوژی پیشرفته وسالها تجربه فنی و علمی محصولاتی با بالاترین سطح استاندارد ارائه می دهد.
مجموعه رایان لاله ایرانیان  درتمامی مراحل از فاز طراحی تا نصب با بهره گیری از تیم ماهر و با تجربه فنی در کنار شما خواهد بود ، امیداست دراین راستا توانایی ارائه خدماتی شایسته را به مشتریان گرامی داشته باشیم.

با ما در ارتباط باشید

اگر نیاز به مشاوره و طرح سوالات خود را دارید با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.

  • emailinfo [@] rayanlaleh.com
  • phone+982636603761
middle-img